Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph

Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
Expect some Dutch involvement in Philippine bananas: DCCP is very happy to welcome its latest Business Abroad Member to join the Chamber - Triple20 BV, an agro-tech consultancy in Europe and Asia for sustainable value chains that brings innovative technology to the field, introduces innovative...


Koning ontvangt president van Portugal
Zijne Majesteit de Koning ontvangt dinsdagmiddag 22 februari de president van Portugal, Marcelo Rebelo de Sousa, in audiƫntie op Paleis Huis ten Bosch.


Ontvangst president van Portugal
Nationaal. Datum: 22 februari 2022. Locatie: Paleis Huis ten Bosch, Den Haag. Koning Willem-Alexander ontvangt de president van Portugal, Marcelo Rebelo de Sousa, in audiĆ«ntie.   President Rebelo de Sousa bezoekt Nederland voor de tentoonstelling van de Brits-Portugese kunstenares Paula Rego in...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.