Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK

 
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
❗️ 7 days to go ❗️ The #WEURO2022 arrives to England next week! Today it's just one week to go until the Netherlands' opening game against Sweden. Don't miss out on the biggest women's sporting event in Europe. Tickets are still available for the Netherlands group games ⤵️...


De Hollandse Club Stockholm @hollandseclubstockholm
Vrijwilligers gezocht voor voetbalcommissie voor het WK Voetbal! Zoals bekend wordt het WK Voetbal dit jaar niet zoals gebruikelijk tijdens de zomermaanden gehouden en is dit vanwege de locatie in Qatar verschoven naar november/december. Omdat dit al onze absoluut drukste periode is vanwege...


Deze aanbieding is nog twee weken geldig!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.