Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden

 


 
Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden
Dutch tourists are going against the trend.
  
Extraordinary General Assembly
The meeting will be held online.  To participate in the EGA, please send a request to Milena Zychowicz at [email protected].  Read more
  
Holland House Mexico @HollandHouseMX
Join the Talent Trends 2022 webinar! Our Gold member Randstad México is inviting you to participate in their Talent Trends 2022. To attract, retain and develop the best talent, a culture change is needed. Learn about the 10 trends that will mark the success of human resources.
  
Belgische Nationale Party
Afgelopen Zaterdag 23 juli werd voor het eerst in Taiwan de Nationale Feestdag van België gevierd. Deze werd mede mogelijk gemaakt door de Belgische Office in Taipei. De VNT Taiwan organiseerde het evenement in haar stamcafé, MOJO 21 Jan Kop opende zijn toespraak met het memoreren van de geschiedenis van Nederland en België, en had […]
  
Nationale Feestdag België
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder