Doorgaan naar hoofdcontent

Golf in Sion

 


 
Golf in Sion
  
Nieuwsbrief FANF Overzicht van activiteiten in mei...
  
De Sprinkhaan - de Nederlandse Taal- en Cultuurschool in Mexico @DeSprinkhaan.NTCMexico
Ken jij ons al?! Meld je zoon of dochter nu aan voor Nederlandse taal- en cultuurlessen bij De Sprinkhaan - de Nederlandse Taal- en Cultuurschool in Mexico! Les op locatie of online. Meer informatie in de video en op mexicodesprinkhaan.wixsite.com/desprinkhaanWatch video on Facebook.com
  
Nederlandse School Auckland
De eerste zaterdag lesdag van onze hybride klas zit erop. Naast cito lees en spelling toetsen was er nog even tijd om te sjoelen en te lachen om de Nederlandse spreekwoorden en gezegdes. Tot woensdag 3 augustus online. Spreuk van vandaag was" Alles is moeilijk voordat het makkelijk wordt".Foto's uit het bericht van Nederlandse School Auckland
  
Netherlands-America Association of the Delaware Valley - NAADV @netherlandsamerica
Dit gebeurt doorgaans doordat de eigenaar de bijlage alleen heeft gedeeld met een kleine groep mensen, de eigenaar heeft gewijzigd wie de bijlage kan zien of omdat de bijlage is verwijderd.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder