Doorgaan naar hoofdcontent

Lisette Hurkmans is de VNT Golf Champ 2022!

 


 
Lisette Hurkmans is de VNT Golf Champ 2022!
  
Holland Festival Australia @hollandfestival.au
Watch video on Facebook.com
  
Overname klein timmerbedrijf

In Sjøholt (gemeente Ålesund) aan de westkust van Noorwegen wordt een klein en goedlopend timmerbedrijf gedeeltelijk of geheel ter overname aangeboden. De huidige eigenaren hebben enkele andere bedrijven en te weinig tijd om zich op het timmerbedrijf te richten.

  
Leidinggevend loodgieter/installateur

In opdracht van het in 2022 opgerichte bedrijf Tekken AS zijn we op zoek naar een leidinggevend loodgieter of installateur die zich in het mooie fjordengebied in de regio Ålesund wil vestigen. Tekken AS is een afsplitsing van de Entec Group in Noorwegen.

  
Nederlandse Taal en Cultuur Madrid @nederlandselesinmadrid
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder