Doorgaan naar hoofdcontent

Pannekoeken eten 2022

 


 
Pannekoeken eten 2022
Ook dit jaar weer het traditionele Pannekoeken eten in het restaurant Trubehöfli in Kriechenwil Aanmelden tot 18 juli bij Hilde Stucki-Croes Email: stucki-croes (ad) scons.ch of tel: 079 285 65 55 Pfannkuchen in Kriechenwil Meer weten »
  
Filmmiddag 2022 "de Dirigent"
De bekende Filmmiddag in de Siedlung Baumgarten met de film "De Dirigent". Aanmelden tot 22 augustus bij Ellen Schneiter Email: elleke (ad) hispeed.ch of tel.: 079 397 92 46 (Foto: moviemeter.nl) Meer weten »
  
Wijn degustatie bij Domaine la capitaine
Een Wijn degustatie bij Domain la capitaine in Gland op 3 september 2022. Dit wordt een dagtochtje met openbaar vervoer. U kunt dus op tijd een dagkaart voor trein en bus bij uw gemeente reserveren. Meer weten »
  
Sterk verhaal
  
Avlaki

  Op het moment kunnen wij onze creativiteit helemaal kwijt in een inspirerend renovatie project. Het opknappen van een schattig Kytheriaans eilandhuisje. Verwaarloosd en overgeleverd aan de tand des tijds staat het daar midden in zo'n typisch eilanddorp. Daar waar ruïnes en opgeknapte huizen elkaar afwisselen. Het is ca. 125 jaar oud en er moet veel aan gebeuren maar niets.... Lees verder....

The post Avlaki appeared first on Weblog van Xenonas Fos ke Choros - een Grieks eiland.

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder