Doorgaan naar hoofdcontent

Taalcursus Frans – Najaar 2022

 


 
Taalcursus Frans – Najaar 2022
  
Holland House Mexico @HollandHouseMX
Last chance to register for the Hydrogen Netherlands-Mexico joint webinar! Despite the challenges, large-scale production of hydrogen is still a solid, viable solution towards a carbon-neutral future. Register here for the Netherlands-Mexico joint webinar: exploring collaboration in Hydrogen projects: https://lnkd.in/eNTCgRJ8
  
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
  
Restaurant in Zamora rekent voor elke keer dat ober aan tafel verschijnt
We zijn allemaal wel eens verrast geweest bij het bekijken van de rekening in een restaurant of bar. Van extra kosten voor zaken waarvan we dachten dat die waren inbegrepen tot gebrek aan informatie over de prijzen.
  
Coquitlam Dutch Koffie Club
There is a new koffie club in Coquitlam. Contact Piet Boudewijn at 604 464-3031 or email at [email protected] The group meets every Wednesday from 10 am to 12 pm at the Food Court at Coquitlam Centre Mall (enter Coquitlam Centre at the right of Walmart).
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder