Doorgaan naar hoofdcontent

Botschaft der Niederlande in Deutschland @botschaft.nl

 


 
Botschaft der Niederlande in Deutschland @botschaft.nl
  
San Sebastián overweegt toeristenbelasting te heffen
San Sebastián (Guipúzcoa) wil het debat over de toeristenbelasting weer oppakken. Door het uitbreken van het coronavirus heeft de gemeente het plan tijdelijk geparkeerd.
  
Spanje gaat verder met betaalregeling voor gebruik van snelwegen
Het Spaanse kabinet wil een pay-per-use-systeem invoeren op de Spaanse snelwegen. Het plan is dat gebruikers in 2024 betalen voor het gebruik van het wegennet zoals beloofd aan Brussel. In ruil hiervoor ontvangt Spanje 70 miljard euro subsidie.
  
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
The magical artwork 'SPARK' by Studio Roosegaarde is coming to London. Come and enjoy this clean alternative to fireworks on Friday 26/8 & Saturday 27/8 at the Greenwich+Docklands International Festival. On both nights from 9pm onwards.SPARK the movie by Roosegaarde: 60 seconds of organic fireworkswww.youtube.comArtist Daan Roosegaarde became inspired...
  
Nederlandse Taal- en Cultuurschool Kopenhagen - FUNS @ntckph
Analoog klokkijken: we hebben het nodig in de openbare ruimte, maar wist u dat we steeds vaker van leerlingen horen dat ze dat niet kunnen? Nu is het sowieso belangrijk om de tijden te oefenen wanneer je met taalles bezig bent en dus maakten de leerlingen van de Oranjegroep deze week zelf analoge klokken om de tijden mee te oefenen. Ondertussen maakten...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder