Doorgaan naar hoofdcontent

Comomeer – complete reisgids voor dit verrassend veelzijdige meer

 


 
Comomeer – complete reisgids voor dit verrassend veelzijdige meer

Bij het verschijnen van de City Walk in Como vertelden we al dat Inge ook aan een nieuwe reisgids over het Comomeer werkte. Deze reisgids is nu net verschenen en dus mogen we namens Inge en Edicola Publishing een voorproefje delen. Ook mogen we drie lezers trakteren op een exemplaar van deze gloednieuwe gids! Comomeer …

The post Comomeer – complete reisgids voor dit verrassend veelzijdige meer first appeared on Ciao tutti - ontdekkingsblog door Italië.
  
Dutch Pub Night Vancouver
Yay! The Dutch Network August 17, is the Vancouver Pub Night, first one since the dreaded Covid Pandemic has been declared as endemic not a pandemic, it's at the BrewHall; 97 East 2nd Ave. Vancouver, BC, it's our first 'return to Pub Night'! See you at the BrewHall on Wednesday 17 August ... reservations set for 7:00 under Peter Vanderkooy ... Hope to see one and all
  
Dutcham 20 Gala
What a night! The Dutcham20 Gala Dinner welcomed 213 guests for a joyful celebration.
  
Matchmaking tijdens wereldwijde voedingsmiddelenbeurs SIAL Parijs
Houdt u zich bezig met de productie van voedingsmiddelen of met voedingsmiddelentechnologie? Gaat u naar de SIAL-beurs in Parijs en wilt u potentiële partners ontmoeten? Meld u dan aan voor het ...
  
Golf in Sion
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder