Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Church London @nederlandsekerk

 


 
Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 14 augustus- Wie ben ik? Over David en Saul In het Mauritshuis hangt een prachtig schilderij door Rembrandt van het verhaal van David en Saul, waar zondag het licht op valt. Het is een verhaal over twee oergestalten. Zij zitten in ieder van ons. Saul neemt ruimte in beslag. Hij heeft mooie kleren aan. Hij straalt macht uit. Toch is er angst...
  
Jazz concert in Sion
  
Morning Nature Walks
MORNING NATURE WALKS Jeanette van Hattem hosts the Friday Free Nature Walk. She loves the great outdoors, local walks, trails and forest and dyke. She discovers something new every day and would like to share with people that have the same interest or want to learn about their natural surroundings. Walks begin at 9:30 am and will be about 2 hours in length, rain or shine. Bring your camera and binoculars. Please visit Jeanette's website: thenaturenut.ca/events/ for up-to-date information and…
  
New Years Drinks
The Consul General of the Kingdom of the Netherlands and the Board of Directors of the Netherland Club of New York invite you to join us to celebrate the new year.
  
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Woon je in het buitenland en heb je een burgerservicenummer (BSN) nodig? Je krijgt een BSN door je in te schrijven bij een van de 19 gemeenten met RNI-loket in Nederland. Soms kun je ook op een andere manier aan een BSN komen (zodat je niet naar Nederland hoeft te reizen). • Heb je recht op AOW? Dan kun je ook een BSN krijgen via de Sociale...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder