Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands for Norway and Iceland @NetherlandsEmbassyOslo

 


 
Embassy of the Netherlands for Norway and Iceland @NetherlandsEmbassyOslo
Vanaf vandaag is het weer mogelijk om een verklaring van Nederlanderschap aan te vragen. Er is wel wat veranderd. Zo kun je de verklaring niet meer aanvragen als je nooit een Nederlands paspoort of ID-kaart hebt gehad. Heb je een Nederlands paspoort of ID-kaart maar is deze verlopen? Dan kun je alleen per aangetekende post een aanvraag doen. Is je paspoort...
  
Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge
Zwitserland symboliseert een combinatie van vrijheid en solidariteit. Het concertgebouworkest gebruikt de muziektaal, artistieke vrijheid en vertrouwen om een band en solidariteit te scheppen tussen mensen wereldwijd. Sinds 1927 bezoekt het orkest regelmatig Zwitserland. Dit jaar treden ze niet alleen op tijdens het Luzern Festival op 29 augustus 2022,...
  
De Oranje Koe @ntcdeoranjekoe
De Oranje Koe updated their cover photo.
  
Nederlandse Vereniging São Paulo @NederlandseVerenigingSaoPaulo
Word lid van de NVSP berichten groep! Dan hoor je daar altijd tijdig de laatste nieuwtjes over borrels, golf, tennis, Sinterklaas en andere activiteiten van de NVSP. https://chat.whatsapp.com/HVpZZLg6FEgDm4KDdmGE3B
  
Vierde hittegolf in Spanje begonnen
Na een aantal dagen van relatieve koelte voor de tijd van het jaar, kunnen inwoners van bepaalde gebieden in Spanje hun borst weer nat maken. De vierde hittegolf is dinsdag begonnen en zal zeker tot maandag duren met temperaturen van boven 40ºC.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder