Doorgaan naar hoofdcontent

Episode #10: Lize Spit („Ich bin nicht da“)

 


 
Episode #10: Lize Spit („Ich bin nicht da")
  
Basisschool De Cederboom
Vacatures: Bent u al meerdere jaren leerkracht in Suriname en in het bezit van: -pedagogisch instituut diploma (bv. SPI, ACI of CPI) -een afgeronde Akte tot hoofdonderwijzer -een MO-A diploma Misschien is werken op De Cederboom wel iets voor u! We zoeken voor schooljaar 2022/2023 een enthousiaste, bevlogen leerkracht voor de onderbouw. Iemand...
  
Dutch Design Pavilion | Maison & Objet Parijs
Van 8 t/m 12 september a.s. wordt weer de tweejaarlijkse Maison & Objet Paris designbeurs gehouden. Met ruim 3000 exposanten en 80.000 bezoekers is dit één van de grootste ...
  
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Beloega die uit Seine werd gered alsnog doodnos.nlHet reddingsteam dat hem vannacht na uren uit het water wist te halen zei al dat hij er slecht aan toe was en het onzeker was of hij het zou redden.
  
40.000 jaar oude Neanderthaler grotkamer ontdekt in Gibraltar
In Gibraltar is een 40.000 jaar oude Neanderthaler grotkamer ontdekt door professor Clive Finlayson en een team van experts. De grote rots waarop het Britse gebiedsdeel is te vinden, herbergt ook de St. Michaels Cave en de Great Siege Tunnels.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder