Doorgaan naar hoofdcontent

Extreme hitte en hevige stormen met eventueel hagel in Valencia

 


 
Extreme hitte en hevige stormen met eventueel hagel in Valencia
Aemet verslechtert de voorspelling voor de regio Valencia. Hier geldt nu codo rood (extreem risico) voor de noord- en zuidkust van de provincie Valencia voor zowel extreme hitte als hevige stormen met mogelijk hagel.
  
Opgefriste herinneringen aan Operatie Dynamo
In deze nieuwe aflevering van onze reeks over de slagvelden in Noord-Frankrijk en de Pas-de-Calais trekken we naar Duinkerke en het Franse kustgebied vlak bij de Belgische grens.
  
Expert Contribution: The importance of creating entrepreneurial sustainable ecosystems to face Climate Change
The COVID-19 pandemic has shown the world how economic sectors and countries around the globe operate. The global economy took more time to recover than originally estimated. To illustrate this, with ...
  
Dutch School of Southern California @dutchschoolsocal
#linkshandigendag #lefty #linkshandig #HappyLeftHandedDay #blondamsterdam
  
Verkoopprijs van auto's naar historische hoogte in juli
De consumentenprijsindex (CPI) voor auto's in Spanje stond in de maand juli op 9,3%. Dat betekent dat ze alle recordhoogten overtreffen, volgens gegevens die deze vrijdag zijn gepubliceerd door het Spaanse Bureau voor de Statistiek (INE).
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder