Doorgaan naar hoofdcontent

Golf in Sion

 


 
Golf in Sion
  
Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden
Van 11 tot en met 13 oktober brengen Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima een Staatsbezoek aan Zweden
  
Nieuwe tenders voor grote gasprojecten in Bulgarije
Bulgartransgaz EAD heeft openbare aanbestedingsprocedures gestart voor de uitbreiding van de ondergrondse gasopslag in Chiren.
  
EU waarschuwt Spanje en andere landen voor fors lagere oogstopbrengsten
De EU waarschuwde Frankrijk, Roemenië, Spanje en Italië al voor fors lagere oogstopbrengsten door extreme droogte Maar ook landen als Duitsland, Polen, Slovenië en Kroatië kampen met de gevolgen van droogte. Italië is vooralsnog het zwaarst getroffen.
  
Lekker dagje naar het strand? Kijk uit voor kwallen!
Spanje is met zijn warme klimaat en bijna 5.000 km kust het ideale land voor een heerlijke strandvakantie. Toch is er één minpuntje dat een lekker dagje bakken aan de Spaanse costa flink kan verpesten: kwallen.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder