Doorgaan naar hoofdcontent

Holland House Mexico @HollandHouseMX

 


 
Holland House Mexico @HollandHouseMX
We have another Orange Member ModuResources joining the Shallow and Deepwater Mexico Dutch Pavilion! As the oil and gas industry undergoes a rapid transition, and despite the current economic challenges, companies continue to evolve, shifting their priorities and increasing their sustainability commitments to adapt to the new global energy landscape...
  
Dutch in Seattle @dutchinseattle
Indonesia represented at the Seafair parade
  
Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Congratulations to Annemiek van Vleuten
  
NL school De Springplank @nlschoolnicaragua
Wil je jouw kind aanmelden? Dat kan! Neem contact op met juf Inge Van Der Kooi
  
De Rioranje School @rioranjeschool
De vakantie is weer voorbij! Morgen starten de lessen weer in Barra en komende zaterdag weer in Botafogo. We beginnen het nieuwe schooljaar feestelijk: 20 augustus is er een cultuurdag en we vieren dan ook het 10-jarig bestaan van de school. Ook niet-leerlingen en hun families zijn van harte welkom!
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder