Doorgaan naar hoofdcontent

Jardin Garrigue et Papillons in Gabian

 


 
Jardin Garrigue et Papillons in Gabian
Rondleiding voor NVLR-leden op 18 augustus om 10 u in Jardin Garrigue et Papillons in Gabian In de Jardin Garrigue et Papillons (www.jgp-gabian.fr) worden alleen in de zomerperiode rondleidingen gegeven en activiteiten georganiseerd. Na de enthousiaste reacties op de speciale 'Visite guidée' op 8 juni voor leden van de NVLR, verzorgt Rogelia Deturche op donderdagochtend 18 [...]
  
HHCR
<!doctype html> HHCR
  
Spanje corrigeert nationaal hitterecord middenin derde hittegolf
In tijden van extreme hitte in Spanje corrigeert het Aemet het hitterecord van 2021. In Córdoba bleek een andere plek te zijn waar het nóg warmer was dan 47,4 graden. Momenteel beleeft Spanje de 3e extreme hittegolf van dit jaar, vergezeld van stortbuien en storm.
  
DBRT Genève Back-2-Work borrel
Kiosque des Bastions, Genève
  
Nederlands in Barcelona @NederlandsInBarcelona
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder