Doorgaan naar hoofdcontent

Leesclub in Sion

 


 
Leesclub in Sion
  
Lezing Boet Brinkgreve, Firmenich
Geneva
  
Appels Plukken
Meer informatie
  
De Nederlands-Deense Vereniging @NLDKVereniging
Niet vergeten. Aanstaande donderdag hebben we weer een borrel bij Cafe Svejk met gratis hapjes . Kom blij en op tijd want op=op :-)Nederlandse Borrel September-Nederlands-Deense Vereniging / Nederlandsk-Dansk Foreningdndv.dkSeptember BORREL bij Cafe Svejk - Iedereen is WELKOM
  
Madrid roept zichzelf uit tot wereldhoofdstad van de flamenco
Madrid heeft de ambitie om tot "wereldhoofdstad van de flamenco" te worden uitgeroepen. Hiertoe wordt een internationale strategie geïmplementeerd die de culturele en toeristische positionering van Madrid verbetert.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder