Doorgaan naar hoofdcontent

Lezing over de  School van Parijs, 2 oktober.

 


 
Lezing over de  School van Parijs, 2 oktober.
Op zondag 2 oktober, aanvang 14.30 uur, in Le Moulin, Bram Lezing over de  School van Parijs met Marc Chagall, Modigliani en Soutine Op zondag 2 oktober om 14.30 uur, wordt in de molen van Bram een lezing gegeven over de naar Parijs uitgeweken buitenlandse kunstenaars aan het begin van de 20ste eeuw, die beroemd [...]
  
Met de Cultuurclub naar CÉRET musee d'art moderne.
Excursie met de Cultuurclub naar Céret op vrijdag 7 oktober Céret: uitwijkplaats voor de School van Parijs met Chagall, Picasso, Modigliani en Soutine Céret met zijn gezellige dorpskern en museum was al eens het doelwit van de Cultuurclub. Wat hebben we toen genoten van de rijkdom aan kunstschatten en ander moois. Op 7 oktober gaan [...]
  
Hoe een mislukte restauratie onbeduidend Spaans stadje op de kaart zette
Het is tien jaar geleden dat de beheerders van de Santuario de la Misericordia kerk in Borja behoorlijk schrokken toen zij ontdekten wat er met hun 'Ecce Homo' was gebeurd.
  
Der Geheimtipp: Sigmund Thun Klamm in Kaprun, overdag én in de avond!
  
Digitaal Handelsloket Spanje @NLhandelmetSpanje
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder