Doorgaan naar hoofdcontent

Maandelijkse bridge

 


 
Maandelijkse bridge
Meer informatie
  
Oplossing voor droogte in Spanje wordt al decennialang gesaboteerd
Ongelimiteerd en bijna gratis zoetwater voor consumptie en irrigatie. Dat klinkt als een onmogelijke fantasie in deze tijden van droogte. Toch bestaat er een gepatenteerd ontziltingssysteem dat dit voor elkaar krijgt. Waarom is het dan nergens in bedrijf?
  
Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 28 augustus om 11:00u in de Nederlandse Kerk - Over een vader en twee zoons In de kerkdienst van 28 augustus staat de parabel van de verloren zoon (Lucas 15:11-32) centraal. Je kunt bij dat overbekende verhaal allerlei vragen stellen. Is die jongste zoon wel echt tot inkeer gekomen? Komt hij niet simpelweg terug omdat het daarginds niet lukte...
  
Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge
Cherish Menzo in Geneve op 28 en 29 augustus 2022 klik hier voor tickets: https://www.batie.ch/fr/programme/menzo-cherish-darkmatterFoto's uit het bericht van Nederlandse Vereniging Genève - NVG
  
Koffieochtend in Sierre
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder