Doorgaan naar hoofdcontent

NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo

 


 
NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo
We hopen jullie graag te zien op onze end-of-summer borrel morgen vanaf 17.00 uur bij Vippa! Vippa is een oude havenloods die is omgetoverd tot food court. Hier is er genoeg keuze voor een drankje, maaltijd en/of snack van de aanwezige food trucks. Daarnaast heeft Vippa een terras buiten en hopen we uiteraard op goed weer voor een mooie nazomerborrel....
  
Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge
Nederlandse Vereniging Genève - NVG updated their cover photo.
  
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
  
Sail Away
Our Sail Away event yesterday was well timed - we had lovely weather after the rainy days.
  
Dutch Borrel Melbourne @DutchBorrelMelbourne
Zijn er mensen in Nederland voor de week van 6 september ? We gaan met een groep Nederlanders uit de hele wereld op de publieke tribune zitten in Den Haag. We weten helaas pas 2 september wanneer het debat is . 6/7/8 september. Wie weet kan een van jullie in de startblokken staan . Het is zeg maar een follow up actie van de vorige actie in de eerste...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder