Doorgaan naar hoofdcontent

Presse: Bos- en natuurbranden

 


 
Presse: Bos- en natuurbranden

De bos- en natuurbranden in tal van departementen zijn vooralsnog onder controle, het heeft hier en daar flink geregend. Zelfs zodanig dat er voor plaatselijke overstromingen gevreesd wordt. Sinds het begin van de zomer zijn er tot nu toe 26 vermoedelijke pyromanen aangehouden. De regering heeft aangekondigd dat er schadevergoeding komt huishoudens, bedrijven en openbare …

Presse: Bos- en natuurbranden Lees verder »

The post Presse: Bos- en natuurbranden first appeared on Kijk, Zuid-Frankrijk!.
  
Nederlandse Vereniging in Mexico @NVMexico
NTC-school De Sprinkhaan, in samenwerking met de Belgische ambassade, nodigt jullie graag uit op onze informatie voormiddag. Op zondag 28 augustus stellen we graag onze nieuwe directeur Carmen aan jullie. Ook het bestuur en de leerkrachten van De Sprinkhaan zijn aanwezig om vragen te antwoorden en kennis te maken! Afspraak tussen 10u en 12u in...
  
Coquitlam Dutch Koffie Club
There is a new koffie club in Coquitlam. Contact Piet Boudewijn at 604 464-3031 or email at [email protected] The group meets every Wednesday from 10 am to 12 pm at the Food Court at Coquitlam Centre Mall (enter Coquitlam Centre at the right of Walmart).
  
ADB-DutchCham Summer Newsletter July 2022
<!doctype html> ADB-DutchCham Summer Newsletter July 2022

Summer Newsletter

July 2022
  
ADB-DutchCham Newsletter June 2022
<!doctype html> ADB-DutchCham Newsletter June 2022

Newsletter

June 2022
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder