Doorgaan naar hoofdcontent

Recept van de week: Provençaalse tong

 


 
Recept van de week: Provençaalse tong

Minstens 90% van de Provençaalse gastronomie is uit Italië gejat. Geen wonder, de Provence was nogal een tijdje in handen van dat buurland, en ook allerminst een ramp. Integendeel, zou ik zeggen. Onderstaand recept (voorgerecht of visschotel) zou ooit in Venetië ontwikkeld zijn, Mij best, in dit verband wordt er zoveel verteld en ongetwijfeld verzonnen. …

Recept van de week: Provençaalse tong Lees verder »

The post Recept van de week: Provençaalse tong first appeared on Kijk, Zuid-Frankrijk!.
  
Dutch Drinks Happy Hour
  
ANM Autopuzzelrit
Meer informatie
  
Niet Hitler maar Adenauer bouwde eerste snelweg

Op 8 augustus 1932, vandaag precies 90 jaar geleden, reden de eerste auto's over de nieuwe en eerste snelweg van Duitsland tussen Keulen en Bonn. Een Kraftfahrstraße, werd de weg zonder kruisingen en met aan beide zijden twee banen genoemd. Twee dagen tevoren had de Keulse burgemeester Konrad Adenauer, die na de oorlog de eerste bondskanselier van Duitsland werd, de weg feestelijk geopend.

  
NL school De Springplank @nlschoolnicaragua
Kent iemand iemand die iemand kent die geinteresseerd is in lessen voor zijn/haar kind om de Nederlandse taal en cultuur levend te houden of te leren?
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder