Doorgaan naar hoofdcontent

Waarom is maandag 15 augustus een feestdag in Spanje?

 


 
Waarom is maandag 15 augustus een feestdag in Spanje?
Ondanks dat heel veel Spanjaarden vrij zijn in de maand augustus valt er nog wel een nationale feestdag in deze maand. Dat is maandag 15 augustus. Dan zijn kantoren, veel winkels, bars en restaurants gesloten.
  
Grote bosbrand in Zaragoza vanwege wind in kritieke situatie
Zaterdag is een nieuwe bosbrand uitgeroepen in Añón de Moncayo in de regio Zaragoza. Deze heeft geleid tot de evacuatie van zo'n 1.300 mensen uit acht plaatsen. De brand bevindt zich in een "kritieke situatie" vanwege "onvoorspelbaar" weer.
  
Stage op Kreta
  
10 redenen om op vakantie naar Syros te gaan
  
Top 10 van Kos stad
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder