Doorgaan naar hoofdcontent

Wandelen door brutalistisch Skopje 3: het brute hart van Skopje

 


 
Wandelen door brutalistisch Skopje 3: het brute hart van Skopje
Janko Konstantinov is de bruutste Macedonische architect ooit. Deze wandeling voert langs twee van zijn mooiste werken: het meer dan iconische Postkantoor en Telecommunicatiecentrum en de superbe Medische School Panche Karagjozov. We lopen ook langs het ijsbergachtige Opera en Ballet, het hoog Catharijne van Noord-Macedonië en twee sculpturale kerken in beton.
  
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
  
Back to school borrel
Zugerstrasse 20, 6314 Unterägeri
  
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
De Nederlandse Ambassade in Parijs is op zoek naar een enthousiaste, allround ICT-er ter ondersteuning van de medewerkers van de Ambassade op gebied van telefonie, computers/tablets, audiovisuele apparatuur en beveiligingssystemen. Heb je kennis van ICT, ben je enthousiast, stressbestendig en dienstverlenend ingesteld? Dan is deze vacature iets voor...
  
Overleven in de Spaanse wildernis
Als fervent wandelaar is het altijd belangrijk om voorbereid te zijn op elke situatie die zich kan voordoen als je op pad bent. Daarom is een overlevingspakket essentieel voor iedereen die zich in de Spaanse wildernis waagt.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder