Doorgaan naar hoofdcontent

Wordt La Rambla in Barcelona ooit weer de oude na aanslag 2017?

 


 
Wordt La Rambla in Barcelona ooit weer de oude na aanslag 2017?
Het is een middag in augustus, bijna vijf uur. Een menselijk standbeeld, gehuld in goud, toont het meest vredige, rustige beeld op de befaamde Rambla van Barcelona. Net zoals het was voor de noodlottige 17 augustus 2017.
  
Warme golfstroom
Wat hadden de oude Romeinen toch al een inzicht in de samenhangen, en wat konden ze het mooi zeggen! Bij Minucius Felix (Octavius xviii) lees ik: '[God] verwarmt met de lauwe dampen van de zee het eiland Brittannië, dat door … Lees verder
  
Spain: Oils have risen in price by 56%, dairy and eggs by 16% since January 2021
With runaway inflation reaching 10.8% in July, a new record since 1984, a recent report analyzes the impact of rising food commodity prices on price of foodstuffs in Spain. It warns of the effect of the war in Ukraine as a factor of upward pressure on food prices.
  
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
Today we bid farewell to veteran Major Edwin 'Ted' Hunt MVO. His courage and contributions to the longest floating Bailey bridge of WWII (over over the river Meuse between the provinces of Brabant and Limburg – Meuse) was a major turning point in the final stage of the war in Europe: https://www.cobseo.org.uk/major-edwin-ted-hunt-mvo/ Major Ted...
  
De 14 hoofdzonden van Europeanen in hotels
Over hoe iemand zich hoort te gedragen in een hotel bestaan natuurlijk verschillende meningen en deels is zoiets ook subjectief. De een houdt zich strakker aan de etiquette dan de ander. Toch zijn er altijd een paar basisregels waaraan iedereen zich zou moeten houd
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder