Doorgaan naar hoofdcontent

28 september 2022

 


 
28 september 2022
  
Nederlandstalige School Madrid @nederlandstalige.basisschoolmadrid
  
Embassy of the Netherlands in Denmark @nlembassydenmark
#DidYouKnow that the Dutch Embassy in Denmark also has a LinkedIn page where we post about economic and business related activities? Feel free to follow us and see what economic diplomacy is all about ⤵️ https://www.linkedin.com/company/dutchembassydenmark
  
Bezoek de Second Home Beurs in Utrecht met CasaLasDunas
Het proces om een huis in Spanje te kopen verloopt bij iedereen anders. Al zijn er wel basisstappen die we allemaal moeten doorlopen. Allereerst is het handig precies te weten waar je naar op zoek bent. Hoe preciezer je dat hebt, hoe beter je geholpen kunt worden!
  
Overwinteren in Spanje om te besparen op energiekosten?
Zullen de gestegen energiekosten het fenomeen overwinteren in Spanje weer een nieuw leven in blazen? En zou het echt in de kosten schelen om de wintermaanden aan een Spaanse Costa door te brengen?
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder