Doorgaan naar hoofdcontent

De eerste Jonge Veer gaat naar ‘betrokken en scherp observator’ Nina Polak

 


 
De eerste Jonge Veer gaat naar 'betrokken en scherp observator' Nina Polak
De Jonge Veer is bestemd voor jong talent dat zich onderscheidt door een virtuoze omgang met taal en de versterking van de leescultuur onder jongere generaties. 'Schrijvers als zij geven de toekomst van literatuur inhoud en glans.'
  
INTERGIFT
De toonaangevende Internationale Geschenk & Decoratie Beurs voor Trade professionals in Madrid. Met alle commerciële en marketingtools gecentraliseerd op één evenement, is ...
  
De eerste Jonge Veer gaat naar 'betrokken en scherp observator' Nina Polak
De Jonge Veer is bestemd voor jong talent dat zich onderscheidt door een virtuoze omgang met taal en de versterking van de leescultuur onder jongere generaties. 'Schrijvers als zij geven de toekomst van literatuur inhoud en glans.'
  
De Oranje Koe @ntcdeoranjekoe
Het was een supergoede start van het schooljaar, met de traditionele Oranje Koedag, vorige week zaterdag! Veel nieuwe gezichten, ouderwetse spelletjes en een gezellige vrijmarkt. We gaan er weer een leuk & leerzaam jaar van maken! #schooljaar20222023 #oudhollandsespelletjes #deoranjekoe #basisonderwijs #voortgezetonderwijs #zurich #nederlandsonderwijsinhetbuitenlandFoto's...
  
Finance and Tax VIP Knowledge Circle with Order2Cash
3rd round of Finance and Tax VIP Knowledge Circle with Order2Cash. Topic: What are the 10 things most companies forget during a clearance model implementation   DATE 21 September 2022… Read more
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder