Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Connections Radio Show

 


 
Dutch Connections Radio Show
How to listen to us: Dial in every Saturday 8-9 am PST to Dutch Connections Radio with Host Harma Volders she'll connect us to those within our Dutch Community. LISTEN LIVE: RADIO - 91.5 FM PC - www.connectfm.ca APPS - to listen to radio shows on your phone, tablet or PC and look up Connect FM 91.5 EG: http://www.radio-canada-online.com/connect-fm-915 https://onlineradiobox.com/ca/connect915 REPLAYS on our website: https://www.dutchnetwork.ca/dutch-radio-show/
  
Binnen 5 minuten ruim duizend euro voor nieuwe saxofoon straatmuzikant
Juan de Dios is straatmuzikant in Cádiz. Twee maanden geleden raakte hij zijn tenorsax kwijt waar hij al dertig jaar muziek mee maakte. Sindsdien wachtte hij geduldig in de straten van de Zuid-Spaanse stad in de hoop een nieuw instrument te kunnen kopen.
  
Het staartje van de olijfboom

Telefoon. Een luxemburgs nummer. Dat is niet zo gek, want een kwart van Luxemburgse bevolking bestaat uit geëmigreerde portugezen, die meestal in deze tijd van het jaar op vakantie komen naar het moederland. Het gaat niet om wat ik verwacht: een vraag voor een reservering van een kamer Het gaat over heel iets anders, en …

Het staartje van de olijfboom Lees verder »

The post Het staartje van de olijfboom appeared first on Termas-da-Azenha.

  
"Aanzienlijke" weersverandering op komst in Spanje
Aemet kondigt een "aanzienlijke" weersverandering aan als gevolg van de komst van storm Danielle op het schiereiland. Het weerinstituut heeft vrijdag een speciale informatieve nota uitgegeven over de post-tropische depressie Danielle en de effecten ervan.
  
De YP borrel is back!
LUX, Claridenstrasse 3, 8002 Zürich
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder