Doorgaan naar hoofdcontent

Een bezoek aan de ingewanden van Parijs

 


 
Een bezoek aan de ingewanden van Parijs

In 1862 publiceerde Victor Hugo de roman Les Misérables, waarvoor het idee zo'n 30 jaar eerder ontstond. Het zijn de Parijse opstanden van 5 en 6 juni 1832 die centraal staan in het laatste deel van wat Hugo zelf beschreef als bovenal een religieus boek. Hierin redt de voormalige gevangene Jean Valjean het leven van de student Marius Pontmercy die in een vuurgevecht op de barricaden getroffen wordt door een verdwaalde kogel en het bewustzijn verliest. Jean Valjean aarzelt niet, tilt de…

  
NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon
  
Een dag met Els Linskens

Interview van leerlingen klas VO 5/6

The post Een dag met Els Linskens first appeared on 't Kofschip.

  
De Bonte Leeuw @debonteleeuw
Het was een drukke dag vandaag in groep 3! We hebben nieuwe klanken geleerd (b en oo), dictee gemaakt, samengewerkt, woorden geflitst. Het was een leuke ochtend en iedereen heeft goed zijn best gedaan! Tot volgende week!Foto's uit het bericht van De Bonte Leeuw
  
Circular week 2022 en business roundtables
INNOWO/Polish Circular Hotspot and the Embassy of the Netherlands in Poland invites Dutch entrepreneurs developing circular services and technologies to take part, promote NL business and meet potential business partners… Read more
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder