Doorgaan naar hoofdcontent

Maandelijkse golf op Opio Valbonne

 


 
Maandelijkse golf op Opio Valbonne
Meer informatie
  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
  
Oktober 2022 | Wandelen met Ger
Beste wandelaars, In verband met weers- en of andere omstandigheden is het mogelijk dat een wandeling niet door kan gaan. Daarom raadpleeg altijd voor vertrek de wandelen met Ger Whatsapp groep.   Woensdag 5 oktober 2022 Ramirez 7.5 km en 260 hoogtemeters...
  
Nederlandse Taal- en Cultuurschool Kopenhagen - FUNS @ntckph
Wist u dat autonomie een belangrijke rol speelt bij motivatie? Wie bijvoorbeeld het gevoel heeft zelf keuzes te kunnen maken, is gemotiveerder om de gemaakte keuze (goed) uit te voeren. In het onderwijs kan dat principe heel goed worden ingezet: wil je liever opdracht A of B maken? Wil je het hoofdstuk afsluiten met een presentatie, of verwerk je de...
  
Dutch Club Neerlandia/Sydney @neerlandia.sydney
Dear Members & Friends of the Dutch Club Neerlandia/Sydney We are having a great start to the month of October with having Reimer to entertain us at the Club with some great accordion music. Reminder that Daylight Saving starts this weekend. Put your clocks forward one hour before you go to bed on Saturday night. For lunch this Sunday we have...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder