Doorgaan naar hoofdcontent

NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo

 


 
NEDERLANDSE CLUB OSLO @nederlandsecluboslo
Ook zo'n zin in een lekkere saté of ikan Bali? Dat komt goed uit! Na eerdere succesvolle rijsttafels organiseert de Nederlandse Club Oslo ook deze herfst weer een rijsttafel! We zijn dan ook erg blij om jullie opnieuw uit te nodigen voor deze rijsttafel op woensdag 28 september om 18:00 in café Amsterdam (Kristian Augusts gate 12, Oslo). Wat er...
  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
We have 2 great gigs planned for October!! Gather your friends and book a table asap. Sunday 2 Oct with the fabulous Backbeats and Saturday 15 Oct for a jam packed trivia 80s night with live music Don't miss out on these great events. Contact Sid 0409699311Foto's uit het bericht van Dutch Club Abel Tasman
  
Spanje nog niet eens over verhoging minimumloon
Met de huidige crises is het elke maand lastiger om rond te komen, zeker voor mensen die het moeten doen met een minimumloon. Diverse landen in Europa kondigden onlangs een aanzienlijke verhoging aan. In Spanje is er vooralsnog geen concrete overeenkomst bereikt.
  
Vakanties en vrije dagen in Frankrijk 2022/2023
  
Nederlandse School Rome - 't Kofschip @KofschipRome
Lees meer over onze activiteiten op onze website! https://tkofschip.org/feestelijk-begin-nieuwe-schooljaar/
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder