Doorgaan naar hoofdcontent

Polderen in Piemonte

 


 
Polderen in Piemonte

Emigreren naar een mooi mediterraan land, wie wil dat nou niet? Wanneer Ank en haar man Jack een oude wijnboerderij kopen in het Italiaanse Piemonte lijkt een sprookje geboren, maar al snel vraagt Ank zich af wat hen eigenlijk bezield heeft om dit te doen…

The post Polderen in Piemonte appeared first on Grenzenloos.

  
"Haïti staat opnieuw in brand"
De situatie in Haïti is de afgelopen week snel verslechterd. Waar de demonstraties en het bendegeweld tot voor kort vooral geconcentreerd waren in de hoofdstad Port-au-Prince en omringende plaatsen is de onrust nu overgeslagen naar de rest van het land. Prijzen van benzine en voedsel stijgen tot ongekende hoogte. "Haïti staat opnieuw in brand", schrijft Haïti-kenner Amy Wilenz.
  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
  
Prinses Christina Concert 2022
Elk jaar als in de herfst de bladeren vallen ontvangt het bestuur van de NVZ een bericht en wel van van de lieve Sint met pieten en vazallen want hij heeft zijn in zijn agenda ook weer de kinderen in Zürich in zicht
  
Live Futsal | Nederland - Kosovo
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder