Doorgaan naar hoofdcontent

Sevilla zet in op directe vliegverbinding met New York

 


 
Sevilla zet in op directe vliegverbinding met New York
De gemeente Sevilla wil meer Amerikaanse reizigers aantrekken. Het idee is dat die een hoge koopkracht hebben en dat is goed voor de stad. Burgemeester Antonio Muñoz verzekert daarom dat er binnenkort een rechtstreekse vlucht naar New York zal zijn.
  
Maandelijkse jeu de boules in Saint-Paul de Vence
Meer informatie
  
Reisadvies Nieuw-Zeeland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode van het reisadvies voor Nieuw-Zeeland is groen. Lees het hele reisadvies om te zien wat dit voor u betekent. Door de daling van het aantal coronabesmettingen in Nieuw-Zeeland gelden er geen corona-inreisbeperkingen meer. Informatie over documenten die nodig zijn om Nieuw-Zeeland in te reizen, vindt u in de rubrieken Reischecklist en Corona en gezondheid.
  
Holland House Mexico @HollandHouseMX
Holland House Mexico les desea un Feliz dia de la independencia México! We continue to facilitate sustainable business development for Mexico. Mexican Independence day teaches us that the course of history can be changed by perseverance, small actions and kind hearts. Feliz día del Grito! Viva Mexico! #VivaMexico #diadelgrito #Mexico
  
Generalkonsulat der Niederlande in München @NLGKMuenchen
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder