Doorgaan naar hoofdcontent

Vox-leider viert triomf van extreemrechtse Meloni

 


 
Vox-leider viert triomf van extreemrechtse Meloni
Santiago Abascal, partijleider van de extreemrechtse partij Vox in Spanje heeft de overwinning bij de verkiezingen van de eveneens ultra rechtse Giorgia Meloni in Italië gevierd. "Miljoenen Europeanen hebben hun hoop gevestigd op Italië", aldus Abascal op
  
Nederlanders in Nieuw Zeeland @NederlandersinNieuwZeeland
Hi allemaal, fijn dat er al 128 volgers zijn van deze pagina. Sinds de oprichting is mijn leven toch richting NL gegaan, dus heb ik niet veel gedaan met de pagina. Zijn er ideeën voor deze pagina? Jullie weten dat je allemaal kunt posten op de pagina, want het is een Community pagina. Ik heb het opgericht omdat ik het lastig vond (jonge, gelijkgestemde)...
  
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Interessant en mooi artikel. En zo waar, helaas. Schrijver Jostein Gaarder: 'We maken het leven van onze kleinkinderen tot een hel' | Topicswww.topics.nlMet zijn filosofische kinderboek De wereld van Sofie veroverde hij dertig jaar geleden miljoenen lezers. Nu wil Jostein Gaarder (70) zijn publiek wakker schudden. 'Misschien is het tijd voor een...
  
Kring Nederlands Bedrijfsleven in Barcelona @KringNederlandsBedrijfsleveninBarcelona
  
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
Amsterdam est une ville qui capte l'imagination. Également pour la poète et écrivaine française Nathalie Laprévote. C'est après un voyage « coup de cœur » à Amsterdam, que naît son personnage de Madame Hamster. Illustrations de Sylvia Lullin.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder