Doorgaan naar hoofdcontent

Betontour Den Haag: ‘Van Arskerk is de bom!’

 


 
Betontour Den Haag: 'Van Arskerk is de bom!'
Het was tof, tot de volgende! Op zaterdag 8 oktober was de Brutalistische Betontour in Den Haag. Na de succesvolle eerste editie van 2021, waarin het bruutste van Utrecht en Amsterdam werd aangedaan, mocht nu de Hofstad zich verheugen in de komst van zo'n 30 brutalistas, betonfetisjisten en andere liefhebbers van alles wat bruut is.…
  
NLBC.FR: Webinar | Werken in Frankrijk
Webinar werken in Frankrijk: waar moet ik aan voldoen? Regels en risico's bij montage, installatie en reparatie Datum : dinsdag 11 oktober 10.00 – 11.15 uur I.s.m. NLBC ...
  
On-line seminars with Deloitte: Year Closure and Tax Challenges for 2023 (September 2022 - January 2023)
2022 is another year in a row that turned out to be very demanding for entrepreneurs. After the "revolution" introduced in our social and economic life by the COVID-19 pandemic… Read more
  
Dutch Business Association New Zealand @DBAinNZ
Just 2 more sleeps till the biggest networking event for Dutch professionals in New Zealand of the year. It's the meet & greet with the new Dutch ambassador, Ard van der Vorst. The event is hosted at what is probably the best designed office in the country… At Unispace. This is a networking event you don't want to miss, there'll be plenty...
  
NZ Netherlands Society (Waikato) Inc.
This post has no content
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder