Doorgaan naar hoofdcontent

Commandant NAVO-hoofdkwartier bespreekt Nederlandse NAVO-bijdragen met generaal Eichelsheim

 


 
Commandant NAVO-hoofdkwartier bespreekt Nederlandse NAVO-bijdragen met generaal Eichelsheim
De impact van de oorlog in Oekraïne op de veiligheidssituatie in Europa. Onder meer hierover sprak Commandant der Strijdkrachten generaal Onno Eichelsheim gisteren met generaal Guglielmo Luigi Miglietta. De Italiaan is sinds 3 juni commandant van het in Zuid-Limburg gevestigde Joint Force Command Brunssum (JFCBS), één van de operationele NAVO-hoofdkwartieren.
  
Eva Salman - De chauffeur van Mannheimer
Achttien jonge schrijvers uit Vlaanderen en Nederland brengen negentiende-eeuwse artefacten uit het Rijksmuseum tot leven. Eva Salman schreef een kortverhaal bij een koffiekan. 'Het draakje sist als er water langs zijn tanden glijdt in plaats van bloed.'
  
Maandelijkse jeu de boules in Sainte-Maxime
Meer informatie
  
NED Event 2022
  
Dutch Link invitation
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder