Doorgaan naar hoofdcontent

De Nederlandse School Parijs @DeNederlandseSchoolParijs

 


 
De Nederlandse School Parijs @DeNederlandseSchoolParijs
Wat zijn de favoriete boeken van u en/of van uw kinderen? Doe mee!Wat wordt dit jaar het favoriete kinderboek aller tijden?
  
LanguageOne Perth @LanguageOnePerth
  
E-data & Research oktober 2022 verschenen
In het blad E-data & Research staan diverse artikelen over data en onderzoek in de alfa- en gammawetenschappen. Binnenkort valt het oktobernummer op de deurmat, deze editie is ook online beschikbaar via edata.nl. In deze editie onder andere een artikel over het Couranten Corpus, waar het Instituut voor de Nederlandse Taal, het Meertens Instituut en de […]
  
Doorbraak: wij mogen óók op 15 maart 2023 stemmen voor de Eerste Kamer
En in onze webinar op 31 oktober leggen we uit hoe! Afgelopen juli waren we al verguld door de succesvolle wijziging van de Nederlandse Grondwet, op basis waarvan we in de toekomst vanuit het buitenland ook (indirect) voor de Eerste Kamer mogen stemmen. Vandaag, dinsdag 18 oktober, is met het aannemen van het uitvoeringswetsvoorstel ook […]
  
Doden bij steekpartij in Ludwigshafen

Bij een mesaanval in Ludwigshafen (Rijnland-Palts) zijn twee doden gevallen. Een derde persoon raakte zwaargewond, meldt Tagesschau. 

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder