Doorgaan naar hoofdcontent

De Rust en De Ramp

 


 
De Rust en De Ramp

  De Rust Een dikke harige hommel zo groot als een duim landt op mijn buik als ik even geniet van een uurtje zon, zee en strand. Even later fladdert er een vlinder rond mijn handdoekje die het heeft voorzien op de kleurige roze en paarse bloemen van mijn bikini. Een andere aandachtstrekker is het geitengezinnetje; een vader, een moeder.... Lees verder....

The post De Rust en De Ramp appeared first on Weblog van Xenonas Fos ke Choros - een Grieks eiland.

  
Morgen 18 oktober: Zwarte Dinsdag

De sociale onrust in Frankrijk leidt morgen, dinsdag 18 oktober, tot een nationale staking. Een wordt gesproken van een Zwarte Dinsdag. Er wordt chaos verwacht. De stakingen in de olie-raffinaderijen zijn niet voorbij, dinsdag gaat er ook gestaakt worden bij de kerncentrales, in het onderwijs, door truckers, zorgmedewerkers in de zieken- en verpleeghuizen. Het openbaar …

Morgen 18 oktober: Zwarte Dinsdag Lees verder »

The post Morgen 18 oktober: Zwarte Dinsdag first appeared on Kijk, Zuid-Frankrijk!.
  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
  
Rutte ontvangt premier van Noordrijn-Westfalen

De minister-president van Noordrijn-Westfalen, Hendrik Wüst, is deze maandag in Den Haag voor een lunch met premier Rutte en een bezoek aan koning Willem-Alexander. 

  
Social Selling képzés
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder