Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Centre @TheDutchCentre

 


 
Dutch Centre @TheDutchCentre
Join us on the afternoon of Sunday 16 October for a fun (and completely free!) concert for all the family! Het Stroat Ensemble from Oldenzaal is a big brass party band that has been making the happiest and most beautiful music across Europe for 33 years. The goal is always the same: to build a party atmosphere as friends with swinging music and spontaneous...
  
Het Feest van Sinterklaas
Zondag 27 November 10:30- 15:00h Hij komt, hij komt, die lieve goede Sint... Dit jaar komt onze Sint eerst zoals we weten eerst aan in Hellevoetsluis in Nederland. Maar daarna reist hij gelukkig door naar de ambassade in Stockholm, zodat we weer gezellig samen zijn verjaardag kunnen vieren. Omdat zoveel mensen dit met de Sint […]
  
Waarom is woensdag 12 oktober een feestdag in Spanje?
Sinds 12 oktober 1892 viert Spanje jaarlijks de nationale feestdag Fiesta Nacional de España. Deze dag staat volledig in het teken van Spanje en het Spaanse imperium dat is ontstaan nadat Christoffel Columbus de Amerika's 'ontdekte'.
  
Nederlandstalige School Madrid @nederlandstalige.basisschoolmadrid
  
Een ode aan de Duitse taal

Toen ik – ik schrik ervan om het neer te schrijven – zo'n kwarteeuw geleden begon aan mijn studies Germaanse Talen in Leuven, moesten we twee talen kiezen waarop we ons zouden focussen. We hadden de keuze tussen het Nederlands, Engels of Duits. Mij leek die keuze een no-brainer: uiteraard zou ik kiezen voor Engels en Duits. Toen het academiejaar begon en ik de studentenverdeling zag, bleek dat zo'n 85% van mijn medestudenten hadden gekozen voor Nederlands en Engels, zo'n 10% voor Nederlands en Duits, en de rest, ja, daar zat ik tussen.

 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder