Doorgaan naar hoofdcontent

Een bijzonder park

 


 
Een bijzonder park
Vandaag is het de verjaardag van Hermann von Pückler-Muskau. Een goede reden om deze bijdrage uit 2013 nog een keertje onder de aandacht te brengen.  In de jaren tachtig demonstreerden mensen in Berlijn tegen de muur. Gisteren demonstreerden mensen in Berlijn voor behoud van een stuk van dezelfde muur. Het is een rare wereld. Op de zonovergoten maandag besluit ik
  
Dutcham Exclusive Visit of the Tiradentes Vessel
The Dutch Chamber of Commerce in Brazil (Dutcham), in close collaboration with Overdulve Offshore Services (OOS International), invites you to visit the Semi-Submersible Accommodation ...
  
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Warme zaterdag breekt weerrecord met hoogste temperatuur op 29 oktober ooitwww.nu.nlDeze zaterdag is officieel de warmste 29 oktober ooit. In De Bilt bereikte het kwik zaterdagmiddag 19,8 graden. 2022 verbreekt daardoor het record van 2005 (19,7 graden).
  
Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma

Polen is geïnteresseerd in toetreding tot het nucleair uitwisselingsprogramma van de NAVO, heeft een Poolse presidentiële assistent gezegd. Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma Vorige maand vertelde een ambtenaar van het Witte Huis aan de publieke omroep Poolse Radio dat de Verenigde Staten niet van plan was om kernwapens te stationeren in landen […]

Het bericht Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma verscheen eerst op Polennieuws.nl.

  
Dierenartsen in Spanje willen verplichte microchip voor katten en fretten
De dierenartsen in Spanje willen dat de huidige landelijke regel van een verplichte identificatiechip voor honden wordt uitgebreid naar katten en fretten om zo het in de steek laten tegen te gaan.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder