Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden

 


 
Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden
Wist u dat er meer dan 12.000 Nederlanders in Zweden wonen?
  
Jur Spijkers kijkt vol vertrouwen naar Parijs: "Nu is het mijn tijd!"
  
Nederlandstalige School Madrid @nederlandstalige.basisschoolmadrid
  
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
De Permanente Vertegenwoordiging van Nederland bij de OESO zoekt een parttime senior secretarieel medewerker. Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging, kun je goed zelfstandig werken, plannen en organiseren en ben je tegelijkertijd een teamspeler ? Reageer dan snel, meer informatie: https://www.permanentevertegenwoordigingen.nl/permanente-vertegenwoordigingen/pv-oeso-parijs/nieuws/2022/10/vacature-senior-secretarieel-medewerker-bij-de-nederlandse-permanente-vertegenwoordiging-bij-de-oeso-te-parijs/vacature-senior-secr...
  
Botschaft der Niederlande in Deutschland @botschaft.nl
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder