Doorgaan naar hoofdcontent

Het moderne Halloween

 


 
Het moderne Halloween

Foto: Canva

  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
Band Zuiderkruis at the Dutch Club Abel Tasman
  
Dutch Church London @nederlandsekerk
  
Royal Observatory Greenwich, Londen, waar de tijd begint

De Royal Observatory Greenwich (oftewel Koninklijke Sterrenwacht van Greenwich) is een sterrenwacht, maar vooral bekend vanwege het feit dat het het meridiaan van Greenwich is. Hier is het nulpunt van de westerlengte gradenlijn en het nulpunt qua tijd (GMT, Greenwich Mean Time). Tegenwoordig is de Royal Observatory vooral museum. Het zal je niet verbazen als we je vertellen dat je in dit museum meer te weten komt over de tijdzones, maar ook over de sterren en hoe zij de bron hiervan zijn. Het museum valt in het Maritime Greenwich World Heritage Site en behoort tot Royal Museums Greenwich. Geschiedenis Royal

The post Royal Observatory Greenwich, Londen, waar de tijd begint appeared first on Britblog.

  
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Dit gebeurt doorgaans doordat de eigenaar de bijlage alleen heeft gedeeld met een kleine groep mensen, de eigenaar heeft gewijzigd wie de bijlage kan zien of omdat de bijlage is verwijderd.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder