Doorgaan naar hoofdcontent

Hoeve Cobelli – een echte Italiaanse pizzeria in de heuvels van Zuid-Limburg

 


 
Hoeve Cobelli – een echte Italiaanse pizzeria in de heuvels van Zuid-Limburg

Onze Italiaanse vriend Gabriele – die we leerden kennen dankzij zijn cateringbedrijf Chef Italië – en zijn partner Kimm openden in Noorbeek Hoeve Cobelli, met onder meer een echte Italiaanse pizzeria. De pizza's worden hier gemaakt volgens authentiek Italiaans recept, met deels (Zuid-) Italiaanse en deels Zuid-Limburgse ingrediënten. Het beste van twee werelden dus! Liefde …

The post Hoeve Cobelli – een echte Italiaanse pizzeria in de heuvels van Zuid-Limburg first appeared on Ciao tutti - ontdekkingsblog door Italië.
  
Nederlandstalige School Madrid @nederlandstalige.basisschoolmadrid
  
de Molenwiek @deMolenwiekAtlanta
  
WK voetbal Nederland- Senegal
Maandag 16:00-19:00 Haal je Oranje outfit uit de kast en kom gezellig samen met ons het elftal aanmoedigen. Eindelijk begint het WK voor onze Oranje Leeuwen en in deze openingswedstrijd speelt het Nederlands Efltal uit tegen Senegal. Dit event is gratis voor leden en ook introducees zijn van harte welkom. Introducees betalen 50 kr bij […]
  
Hopman Kevin Absillis strijdt voor de eer van Conscience
In 'Het slechte geweten van Vlaanderen' neemt de literatuurwetenschapper de handschoen op tegen de criticasters die Conscience racistisch, kolonialistisch en nationalistisch noemen.
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder