Doorgaan naar hoofdcontent

Holland House Mexico @HollandHouseMX

 


 
Holland House Mexico @HollandHouseMX
Join the annual Energy Day event! This year the British Chamber of Commerce in Mexico invites you to the annual Energy Day. This event will focus on the importance of the energy sector for Mexico's competitiveness. Date:
  
Hartje zomer

  Het is gewoon onbehoorlijk. Bijna tragisch te noemen, hoe de weken en maanden door onze vingers lijken te glippen, alsof alles is voorzien van een vette laag Kytheriaanse olijfolie waarover we al glibberend ongemerkt hartje zomer zijn ingegleden. Zo keken we aan het begin van ons seizoen uit naar een weerzien met vele oude bekenden, die kwamen genieten van hun.... Lees verder....

The post Hartje zomer appeared first on Weblog van Xenonas Fos ke Choros - een Grieks eiland.

  
NTC - Nederlandse Taal & Cultuurschool Firenze @NTCFirenze
Is het zout, zoet, zuur? #proeven #zaterdagochtend #samenleren #florence
  
Embassy of the Netherlands in Austria @NLinVienna Embassy of the Netherlands in Austria @NLinVienna Embassy of the Netherlands i...
Schrijver Jan Brokken komt naar Wenen! Samen met pianiste Clara Biermasz zal hij een concertlezing verzorgen over zijn boek "de Rechtvaardigen". Het boek vertelt het verhaal van de Nederlandse consul in Litouwen, die visa uitschreef voor Joden om hen zo te helpen vluchten in de Tweede Wereldoorlog. Het evenement vindt plaats op donderdag 10 november...
Embassy of the Netherlands in Austria updated their cover photo.
Embassy of the Netherlands in Austria updated their cover photo.
Embassy of the Netherlands in Austria updated their cover photo.
  
Botschaft der Niederlande in Deutschland @botschaft.nl
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder