Doorgaan naar hoofdcontent

Leer Italiaans met Van Dale Oefenboek woordenschat Italiaans

 


 
Leer Italiaans met Van Dale Oefenboek woordenschat Italiaans

Om een taal te leren, is grammatica belangrijk en moet je oefenen met lezen, schrijven, luisteren en spreken. Het verwerven van woordenschat is echter ook een grote uitdaging, want om een taal echt vloeiend te kunnen spreken, moet je ongeveer vijftigduizend woorden kennen. Als je tien nieuwe woorden per dag leert, ben je daar bijna …

The post Leer Italiaans met Van Dale Oefenboek woordenschat Italiaans first appeared on Ciao tutti - ontdekkingsblog door Italië.
  
Un beau matin te zien in de bioscoop
Vanaf gisteren draait de Franse film UN BEAU MATIN in de Nederlandse bioscopen. Alleenstaande moeder Sandra woont samen met haar acht-jarige dochter in een klein appartementje in Parijs. Naast het zorgen voor haar dochter en haar drukke baan als tolk gaat Sandra regelmatig op bezoek bij haar vader, een oud filosofie professor die lijdt aan […]
  
Dutch Club Abel Tasman @DutchClubAbelTasman
  
Neerlandia Dutch Club WA
Please come tonight to the Neerlandia Maas en Waal Borrel, End of Month drinks at the Morley Windmils Soccer Club at the corner of Broun Avenue and Embleton Avenue. We have Pizza slices for sale as well as packages of Poffertjes (Dutch mini pancakes), and some other Dutch snacks. The social fun starts at 6pm and ends at 9pm.
  
Serbia: EU projects, accession updates and other news
Details on the annual report on the accession process, EU support in improving the meat market, Serbian phytosanitary visit to the Netlerlands, and the rising number of agricultural cooperatives -
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder