Doorgaan naar hoofdcontent

Maandelijkse jeu de boules in Saint-Paul de Vence

 


 
Maandelijkse jeu de boules in Saint-Paul de Vence
Meer informatie
  
Maandelijkse jeu de boules in Sainte-Maxime
Meer informatie
  
NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon
Vandaag hebben de kinderen uit groep 1 en 2 gewerkt rondom het thema kleuren en vormen. Uiteraard mag dan het verhaal van Elmer de lapjesolifant niet ontbreken. Een spelletje Twister spelen hoort er natuurlijk ook bij. De kinderen mochten schilderen met magische penselen en Hocus Pocus zij toverden steeds twee kleuren om in één nieuwe kleur....
  
'Blootvoets' hotel op Mallorca krijgt klachten van omwonenden over stankoverlast
Het Barefoot Hotel Mallorca in Portocolom op het Balearische eiland, dat blootvoets lopen promoot, heeft wat opstartproblemen. Omwonenden klagen over stankoverlast.
  
Embassy of the Netherlands in Sweden @DutchEmbassySweden
Over precies een week zal het staatsbezoek van Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima aan Zweden plaatsvinden in Stockholm en Gotenburg. Het staatsbezoek is een bevestiging van de goede betrekkingen tussen beide landen, die teruggaan tot de zeventiende eeuw. Nederland en Zweden werken samen aan een weerbaarder, groener...
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder