Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr

 


 
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Musea verontwaardigd en extra alert na actie in Mauritshuisnos.nlDirecteuren zeggen dat ze de acties van klimaatactivisten misplaatst vinden, want musea doen juist veel aan duurzaamheid, zeggen ze.
  
NLBC.FR: New Years Network Event
The Netherlands Business Council France is happy to announce the New Years Network Event in Paris to mark the start of the new year.
  
Nederlandse school in Aarhus @nederlandseschoolaarhus
  
Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
Our exposure to - and experience of - current local and global challenges and crises is almost non-stop. How can we learn from scientific research to improve our own resilience and flexibility in order to navigate this new reality? The Dutch Academic Network and the Dutch Embassy in the UK invite you to a special, in-person, networking event. ...
  
De dialectoloog, bestaat die nog?
Dit artikel verscheen ook als blog in de reeks Faces of Science bij NEMO Kennislink. Steeds minder mensen spreken van huis uit een dialect. Vroeger reisden dialectologen het hele land door om in kaart te brengen hoe mensen van dorp tot dorp praatten. Hoe doet een taalwetenschapper dat tegenwoordig? door Kristel Doreleijers, promovenda aan Tilburg […]
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder