Doorgaan naar hoofdcontent

NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth

 
NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Priva SE Asia, one of the world's technology and horticulture market services providers partners with Equilibrium Capital, a leading institutional investor in Controlled Environment Agriculture (CEA), to develop climate management solutions for future horticulture crop cultivation in SE Asia climates and demographics. Read more: https://lnkd.in/guBKy-X9Equilibrium...


Sneeuw voorspeld aan het einde van de week

Sneeuw voorspeld aan het einde van de week. Vooral die sneeuwval daar kijken wij naar uit. De gletsjers zullen hier ook blij van worden.

Het bericht Sneeuw voorspeld aan het einde van de week verscheen eerst op FANtastisch Oostenrijk.Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.